For en innsats! Vi er imponert!
Tre teologer som alle er og har vært en del av Ræge menighet har nå gjennomført Tour de Ølberg i anledning aksjonen "Sammen som kirke i hele verden"!
Det ble syklet 22 runder totalt, 101 km i sterk motvind. Syklistene ble godt ivaretatt i løypa med heiagjeng, sekundering, hjelpekorps og mat og drikke.
Kampanjen har nå samlet inn totalt 29 300,- ved konsert og sykkelløp. Søndag 6.juni avsluttes kampanjen fra Ræge menighet med offer i gudstjenesten.
Du kan fortsatt støtte NMS Thailand sitt arbeid ved å vippse til nr 688540
Sammen som kirke i hele verden
Dette er en aksjon v/ Dnk og Samarbeid Menighet og Misjon som tar sikte på å styrke menigheters globale engasjement. Mange av landene misjonsorganisasjonene arbeider i er hardt rammet av koronapandemien, og dette er et ekstra løft til støtte for eksisterende arbeid i en utfordrende tid.
Ræge menighet støtter NMS sitt arbeid i Thailand. Se video.